
Pilot Ball Mika 0.7 mm – długopis żelowy z możliwością ścierania, niebieski
Długopis Pilot Ball Mika 0.7 mm to innowacyjne narzędzie do pisania, które łączy wygodę i nowoczesną technologię. Wyposażony w specjalny termoczuły tusz, umożliwia łatwe pisanie, ścieranie i ponowne pisanie bez uszkodzenia papieru. Tusz zniknie pod wpływem ciepła (powyżej 60°C), a ponownie pojawi się po schłodzeniu (poniżej -10°C), co sprawia, że pisanie jest jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne.
Długopis Pilot Ball Mika posiada gumowy uchwyt, który zapewnia wygodę i pewny chwyt, a cienka końcówka o grubości 0,7 mm gwarantuje precyzyjne i płynne pisanie. Zamykany na zatyczkę, idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, zarówno w biurze, jak i szkole.
Najważniejsze cechy Pilot Ball Mika 0.7 mm:
Termoczuły tusz żelowy – znikający pod wpływem ciepła
Możliwość ścierania tuszu bez uszkadzania papieru
Końcówka 0,7 mm – precyzyjne i gładkie pisanie
Ergonomiczny gumowy uchwyt dla komfortu pisania
Zamknięcie na zatyczkę
Kolor tuszu: niebieski
Uwaga: Nie zaleca się stosowania długopisu do podpisów, dokumentów prawnych, egzaminów ani innych dokumentów wymagających trwałego zapisu.
Wybierz długopis Pilot Ball Mika 0.7 mm i ciesz się swobodą pisania z możliwością korekty w każdej chwili!
© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.