
ARABU 01250 000 00083 Maxi Fun – Zestaw pisaków do porcelany i szkła dla dzieci
Zestaw pisaków MARABU do malowania na porcelanie i szkle to idealna propozycja dla małych artystów. Dzięki tym pisakom dzieci mogą puścić wodze fantazji i tworzyć unikalne wzory na filiżankach, talerzach czy szklankach.
Pisaki są łatwe w użyciu, a bogata gama kolorów zapewnia wiele możliwości twórczych i mnóstwo radości podczas malowania. Aby utrwalić dzieła na stałe, wystarczy wypalić je w piekarniku w temperaturze 160°C – dzięki temu kolory staną się wodoodporne i odporne na mycie w zmywarce.
MARABU Maxi Fun to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na stworzenie oryginalnych prezentów dla bliskich. Spersonalizowane kubki, talerzyki czy wazony z pewnością wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych.
Nie czekaj – pozwól dzieciom rozwijać swoją kreatywność i zamów zestaw MARABU Maxi Fun już dziś!
© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.