ALKOHOLINK Papier syntetyczny A4 to specjalistyczne podłoże przeznaczone do pracy z tuszami alkoholowymi (Alcohol Ink). Gładka, nieporowata powierzchnia nie wchłania tuszu, dzięki czemu barwniki swobodnie rozprowadzają się po arkuszu, umożliwiając tworzenie płynnych przejść kolorystycznych, efektów warstwowych oraz charakterystycznych kompozycji techniki Alcohol Ink.
Białe podłoże wiernie oddaje intensywność i nasycenie kolorów, stanowiąc doskonałą bazę zarówno do prac artystycznych, jak i eksperymentów z tuszami alkoholowymi. Arkusze są odporne na działanie wilgoci i umożliwiają wielokrotne modyfikowanie kompozycji przed całkowitym wyschnięciem tuszu.
Blok zawiera 10 arkuszy w formacie A4.
Najważniejsze zalety
• Syntetyczne podłoże przeznaczone do tuszów alkoholowych.
• Gładka, niechłonna powierzchnia.
• Format A4.
• Białe podłoże podkreślające intensywność kolorów.
• Odpowiedni do techniki Alcohol Ink.
• Pozwala uzyskać charakterystyczne efekty płynnych przejść kolorystycznych.
• Blok zawiera 10 arkuszy.
Dlaczego warto wybrać ten produkt?
Syntetyczna powierzchnia została zaprojektowana z myślą o pracy z tuszami alkoholowymi. Nie chłonie tuszu, dzięki czemu umożliwia swobodne mieszanie kolorów oraz tworzenie efektów, których nie można uzyskać na tradycyjnym papierze.
Wskazówka praktyczna
Najlepsze rezultaty uzyskuje się na czystej i odtłuszczonej powierzchni arkusza. Do pracy warto stosować dmuchawki, aerograf lub sprężone powietrze, które ułatwiają kontrolowanie kierunku rozlewania się tuszu.
Specyfikacja techniczna
Producent: ALKOHOLINK
Rodzaj: papier syntetyczny
Kolor: biały
Format: A4 (21 × 29,7 cm)
Liczba arkuszy: 10
Powierzchnia: gładka
Przeznaczenie:
tusze alkoholowe,
technika Alcohol Ink,
prace artystyczne,
projekty kreatywne.
© ArtEquipment - Internetowy sklep dla plastyków. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.