CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki
Kategorie

Kategorie

Wynajem sztalug

Natural Earth Paint - Oil Paint Kit

Natural Earth Paint - Oil Paint Kit
Cena: 226,00 zł z VAT 183,74 zł netto

Jeżeli masz pytania - pomożemy!

Phone 22 77 37 861 lub 510 339 338

(Pn. - Pt.: 9:00 - 18:00 Sb.: 9:00 - 13:00)

Ocen ten produkt:

Opis produktu

Natural Erth Paint - Oil Paint Kit

Wykorzystanie w 100% naturalnych, wyselekcjonowanych z całego świata pigmentów daje gwarancję uzyskania wysokiej jakości farb olejnych. Farby olejne Natural Erth Paint mają mocne, wibrujące barwy oraz idealną teksturę, które są nie do uzyskania przy pigmentach syntetycznych. Farby są bardzo trwałe i odporne na światło.

Farby są nietoksyczne, zawierają tylko naturalne składniki, nie mają w swoim składzie konserwantów oraz metali ciężkich.

Zestaw zawiera:
*
10 woreczków z kolorowymi pigmentami w kolorach: czerwień wenecka, orange ochra, yellow ochra, terre verte, ultramaryna, purpura, black ochra, burnt sienna, burnt umber, titanium white (rutyl)
* 114 ml buteleczka rafinowanego oleju z orzecha włoskiego
* 114 ml buteleczka Eco - Solventu - naturalnego, produkowanego na bazie roślinnej, nietoksycznego rozcieńczalnika do farb (może też służyć do mycia pędzli)
* instrukcję jak mieszać farby

Pigmenty Natural Erth Paints nadają się również do mieszania innych rodzajów farb niż tylko olejne. W zależności od tego jakiego użyjemy medium do rozrobienia pigmentu możemy uzyskać farby wodne, temperę jajeczną, pastele, farby do malowania palcami, plakatówki i wiele innych.